Eksploracja Podkarpacie

Co tam Pany tachacie?

Gość · 18 · 8484

bartos_ek

• Gość
W sumie założyłem ten wątek, coby można było się pochwalić co tam tachacie przy sobie na leśnych wyprawach, zawsze to można coś od kogoś podpatrzeć, i cosik nowego się nauczyć. W myśl zasady - lepiej nosić niż prosić.

i tak oto po kolei:

rękawiczki Lahti Pro - dałem 35 zeta - niezniszczalne
Opinelek grzybowy
srajtaśma
bandana
fajury
5 metrów sznurka w razie W
leatherman ALX
latarynka e-mos'a
jakiś opatrunek w razie W
żyłeczka
igły i nici
telefon HTC One S
zegarek Timex Expedition
haczyki
tabsy na szał pały
awaryjny guzik do spodni
obrączka, bo żona przymusza
ciężarki
spławik
żyletki w razie W
krzesiwo
wenger nail-clip
okularki Brenda
power bank od Sony
zapalarka
kawałek taśmy mierniczej
zapasowe baterjany do wykrywki

Małe gżbyry instaluje do ultra-uber-pro taktycznego pudeleczka z mydelniczki, a wszystko instaluje się do torby od Texar'a, lekko zmodyfikowanej - nie noszę jej na ramieniu tylko jako nerkę. Trochę zabawek pozostało z czasów, kiedy to jeszcze biegałem bez patyka, ale jakoś ciężko się ich pozbyć i czuję się z nimi pewniej ;) Obrączka, zegarek i telefon lądują w torbie jak odpalam wykrywkę.
« Ostatnia zmiana: Pią, 24 Paź 2014, 12:30:11 wysłana przez bartos_ek »

szarypoter

• Gość
Dość sporo nosisz kolego.
Przy twoim wyposażeniu, moje jest dość ubogie zaledwie- rękawiczki, papierosy, kilka zapalniczek, zapasowe akumulatorki, preparat na komary, chusteczki higien.  oczywiście to wszystko w plecaku

bartos_ek

• Gość
Wbrew pozorom - albo wcale nie ciąży, albo przywykłem :)

skoti880

• Gość
spławik na ryby ??
 brakuje ci tylko laptopa i samochodu ;)
chłop przygotowany na każdą ewentualność

bartos_ek

• Gość
O, mapa to jest dobry pomysł, niezależność od elektryczności :) Ten płaszczyk to taki z cienkiej folii? Mnie nachodzi na zestaw turbo-moro wodobezczelny, są na allegro za jakąś śmieszną kasę z tego co zauważyłem.

ŻuawŚmierci

• Gość
tombspider wymienił żarełko i picie w tym dopiszę jeszcze termosik=kawka+koniaczek :D.Robi się chłodnawo więc planuje zakup jakiejś sprytnej piersióweczki:).

bartos_ek

• Gość

Offline Roni

• Członek Stowarzyszenia
  • Sierżant
  • *
uuu to chyba na tygodniowy desant w dżunglę :)  ja zabieram taki zestaw  : wykrywka ,zapas aku.,łopata,papier życia,rękawiczki,termos,kanapki,nóż,zapalniczka,tel,mapa,kompas i coś na komary .

bartos_ek

• Gość
Się śmiejcie, ale guzik igła i nici mi dzisiaj uratowały poślady przed zmarznięciem :P

Offline irwin

• Plutonowy
Ja pierdziele, jakie wyposażenie  :omg: masz kolego jeszcze jakieś miejsce na fanty? ja w plecaku mam na przykład długopis ołówek i karteczki sklerotyczki, co prawda nie wiem po co ale mam :hahaha: no i oczywiście kieliszek, dzięki któremu w niedzielę robi15 mógł dokonać kulturalnego spożycia.
A i jeszcze nadmieniam że mam jobla na punkcie ostrzenia saperki, 3 jebnięcia i drzewo ścięte

bajtekt

• Gość
Ja ostatnio na cały dzien wzialem
rekawice
saperke
baterie
2 worki
plecak
2 bułki
2 snickersy
4 piwa
piersiówkę
40 zł

i dałem rade

Offline rayan13

• Porucznik
kolego a , wykrywacz gdzie  :hahaha:  :hahaha: ja raz pojechałem bez saperki  :hahaha: a że nie było daleko to wróciłem  :gitara: , a kolega Irwin na pierwszym dołku złamał saperkę  :hahaha: , a i ujek robi też miał przygody  :hahaha:  :beer: .A co do tego zestawu to brakuje szrapneli i bum  :hahaha: :hahaha: , :beer: .
Kolego ,masz jakieś zdjęcia ,dokumenty,wszystko związane z Zarszynem pisz!

Pozdrawiam Rayan13

bajtekt

• Gość
a to wy szukacie z wykrywaczem? lamusy ... ;)

nie no oczywiste wykrywacz jest :)

Offline Cyga...

• Moderator
  • IMPERATOR
  • Rzym płonie !!!! Neron na harfie gra...
Od ok roku dołączył dna nas bardzo porządny,uczynni i wporzo poszukiwacz :dobrze:
To co nosi na wypady to dosłownie szok  :O :O :O jedyne co mu by się jeszcze przydało w plecaku , to chyba imadło  :D
A tak na serio ma dosłownie wszystko i nie raz już jego gadzety nie raz pomogły nam w wyszukiwaniu miejscówek i trudnych do wyjęcia sygnałach ( korzenie ) ...
Pozdrawiam i szacun za tak mocne plecy  :ave: :ave: :ave: :bravo:
Cyga...
"Honor,Ojczyzna,Bóg"
https://www.youtube.com/watch?v=jdLPT8mt6VI
https://www.youtube.com/watch?v=7av6mgdeCkY
"Rzym płonie ,Neron na harfie gra"

Tomasz93

• Gość
Spławik haczyki żyłka to chyba dla beki ktoś zamieścił pierwszy post. :omg: