Eksploracja Podkarpacie

Ostatnie wiadomości

1
To do zobaczyska jutro :)
Niestety ale w ostateczności nie dotarłem na miejsce, sprawy rodzinne
2
To do zobaczyska jutro :)
3
Pożyjemy zobaczymy.....oby im szczęście sprzyjało i Ziemowita zapał nie opuszczał.
5
Drżeli chyba od spazmów śmiechu :D Wynik chorych ambicji Stalina. Nieruchawy kolos, o absurdalnych gabarytach, widzianych z kilku kilometrów, o wieży z działem o szybkostrzelności równej erekcji żółwia. Większość zdobycznych maszyn hitlersyny wprowadzali na własne wyposażenie, to do jednostek tyłowych, to do szkolenia... W przypadku tego mutanta, na wyposażenie Panzerwaffe przejęto tylko 1 sztukę! Wcielono ją do eksperymentalnego oddziału, który miał być użyty przy zajęciu Malty. Reszte zdobycznych czołgów KW-2 olano ciepłym moczem jako sprzęt tak absurdalny, że nieprzydatny do niczego.
6
Wielki projekt, Wspaniali Ludzie i świetne umiejscowienie. Trzymam kciuki, niby pasja to I wojenka, ale po cichu gromadzę skóry i kuję groty do strzał, lunulki i inne prasłowiańskie szpeje :D
Sława!
7
Szczerze mówiąc mam mieszane uczucia. Ci co bieszczadują i po Beskidzie łażą dobrze znają historię tych ziem. Bo te góry to Ich/Nasza pasja. A ci co zamiast ruszyć zadek i wejść na szlak, wolą na kanapie w domu oglądać Familiade i tak mają w nosie(?) i góry i ich mieszkańców i historię. Więc dla kogo te tablice?
8
A wydawało się, że znalezienie takich "cacek" jest już wogule niemożliwe. Cuda Panie Cuda!
Ciekawe jak teraz wyglądają, czy są konserwowane, czy będą rekonstruowane lawety?
9
Można się wybrać :)
10
Ktoś się wybiera ?
Może ja