Eksploracja Podkarpacie

WYKRYWACZ METALI A POLSKIE PRAWO Odc1 odc2 Odc3

Offline acwyrkdo

• Sierżant

Offline zły kucyk

• Członek Stowarzyszenia
  • Generał Brygady
  • *
pierdolenie trędowatego po pierwsze to handlarz po drugie to kumpel typa co lata z pluszowymi gołębiami , po trzecie jest w pze, cztery to jebany atencjiusz ,  pięć medialna cipa. dzięki działaniom takiego szona jak i reszty z pze statystyczny kowalski już wie że kopanie w pl jest nielegalne. Jak ktoś chce pozwolenie to bezproblemowo załatwi, a jak nie to znajdzie 500 sposobów na obejście przepisu, jak ktoś sobie nie radzi to jest cipa i niech se znajdzie inne hobby , a tą yerbe niech se wsadzi w dupe

Offline Cyga...

• Moderator
  • CESARZ
pierdolenie trędowatego po pierwsze to handlarz po drugie to kumpel typa co lata z pluszowymi gołębiami , po trzecie jest w pze, cztery to jebany atencjiusz ,  pięć medialna cipa. dzięki działaniom takiego szona jak i reszty z pze statystyczny kowalski już wie że kopanie w pl jest nielegalne. Jak ktoś chce pozwolenie to bezproblemowo załatwi, a jak nie to znajdzie 500 sposobów na obejście przepisu, jak ktoś sobie nie radzi to jest cipa i niech se znajdzie inne hobby , a tą yerbe niech se wsadzi w dupe
:hahaha: Kucyk Ty zły gryzoniu  :bravo: ....ja Cię normalnie kocham....  :przytul:
A ten kolo, to swego czasu słynny "Saper".... Chyba z rządów L.Milera chcieli go zamknąć..  zrobili medialny szum i stał się Guru..
Spotkałem go raz w Lidzbarku Warmińskim...
Miałem takie dwujakie odczucia  :hm:..spoko gość tylko tak teraz wszystko na pokaz.   ja ,ja ,ja  :&...ale dobrze że coś gada ,tłumaczy ,....przyda się wiedzą dla młodych krecików... :dobrze:
ale Niszczy zabytki archeo  :angry: na spoconym torsie .. wydzielający się pot po ruskim Royalu ,niszczy jego toporek...za kilkanaście lat będzie to blaszka w wżerami... :D
Nara... :salut:
Cyga...
"Honor,Ojczyzna,Bóg"
https://www.youtube.com/watch?v=jdLPT8mt6VI
https://www.youtube.com/watch?v=7av6mgdeCkY
"Rzym płonie ,Neron na harfie gra"