Eksploracja Podkarpacie

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

SMF - Just Installed!

Autor Wątek: Stalowa Wola- Obiekt I  (Przeczytany 582 razy)

Reporter

  • Kapral
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 53
Stalowa Wola- Obiekt I
« dnia: Kwiecień 03, 2017, 03:53:31 pm »

Obiekt zachowany jest w świetnej kondycji. Nie nosi śladów dewastacji. Z tego powodu nie podaję dokładniejszej lokalizacji czy jego zewnętrznego wizerunku.

Metalową drabinką schodzimy kilka metrów w dół. Rzędy pomp i innych urządzeń hydroforowych wypełniają otwartą halę. Stąpanie po chyboczących się metalowych płytach nie należy do przyjemności, mając świadomość, że pod naszymi stopami znajduje się kilkumetrowej głębokości basen po brzegi wypełniony wodą.

W tym miejscu, odgłos migawki poprzedzony samowyzwalaczem, przerywa panującą tu ciszę. Z każdą kolejną minutą oswajamy się z mało stabilnym podłożem.

Betonowe schody, usytuowane na drugim końcu hali, prowadzą nas na balkon z którego wchodzimy do spowitego mrokiem, wąskiego korytarza. Snop światła latarki ujawnia jego wnętrze. Kilka par drzwi po jego obu stronach, a za nimi spore pomieszczenia sterowni z wyposażeniem.

W swojej kilkuletniej „karierze” eksploratora opuszczonych budynków, nie pamiętam kiedy przyszło mi ostatnio zbadać tak świetnie zachowane wnętrza.

zdjęcia z 01.04.2017

1/2
Zapisane

Reporter

  • Kapral
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 53
Odp: Stalowa Wola- Obiekt I
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 03, 2017, 03:56:05 pm »

2/2
Zapisane