Eksploracja Podkarpacie

NSZ, a AK

Offline zły kucyk

• Członek Stowarzyszenia
  • Generał Brygady
  • *
wymieniłeś gl, al i armie czerwoną spoko ale nie wymieniłeś szwabów co zresztą powtarza się w większości wypowiedzi "historyków" i wielkich patriotów od koszulek polski walczącej, jest to bynajmniej niepokojące dlaczego tak się dzieje, a no wedle nowej historii i etosu nowych bohaterów szwaby byli spoko bo przecież walczyli z komunizmem 

Offline Knifer

• Administrator
  • Generał Broni
    • Eksploracja Podkarpacie
Kolego Knifer czytaj ze zrozumieniem zły kucyk nie napisał że NSZ czy Żołnierze Wyklęci to bandyci. I jeszcze jedno to że ktoś nie zgadza się z twoim zdaniem nie oznacza że zaraz stoi po drugiej stronie i bohaterami dla niego są ci co wymieniłeś pozdrawiam

Polecam przeczytać cały wątek od początku ... i zacznij Ty Kolego czytać ze zrozumieniem a nie półsłówkami
Choć moja Flaga to barwne połowy, bardziej ja Biały niźli czerwony

Offline bogdan76

• Kapral
Swego czasu mój kolega kupił koszulkę "patrotiotyczną", firmy która nie lubi Indian i Św. Mikołaja, przynajmniej tak zrozumiałem z jej logo. Był zamieszczony wizerunek  PW i data 1 sierpnia  1944 r. I przekreślony sierp i młot, na pytanie czemu  nie swastyka usłyszałem, że tak bardziej patriotycznie.  :sciana1:
Do kolegi Knifera- forum jest o tematyce  eksploracyjnej, pan Żebrowski ma zasługi w promowaniu nacjonalizmu, a nie historii. Forum upada, a kolega jeszcze bardziej je pogrąża. Szkoda

Offline Knifer

• Administrator
  • Generał Broni
    • Eksploracja Podkarpacie
Swego czasu mój kolega kupił koszulkę "patrotiotyczną", firmy która nie lubi Indian i Św. Mikołaja, przynajmniej tak zrozumiałem z jej logo. Był zamieszczony wizerunek  PW i data 1 sierpnia  1944 r. I przekreślony sierp i młot, na pytanie czemu  nie swastyka usłyszałem, że tak bardziej patriotycznie.  :sciana1:
Do kolegi Knifera- forum jest o tematyce  eksploracyjnej, pan Żebrowski ma zasługi w promowaniu nacjonalizmu, a nie historii. Forum upada, a kolega jeszcze bardziej je pogrąża. Szkoda

Nie wiem co kolega chciał wnieść w rozmowę w pierwszym akapicie, więc prosiłbym o bardziej przemyślane wypowiedzi .
Tak a propos, jestem ciekaw, która firma nie lubi Indian i Św. Mikołaja  :bravo: :hahaha:
« Ostatnia zmiana: Pią, 17 Lut 2017, 00:43:33 wysłana przez Knifer »
Choć moja Flaga to barwne połowy, bardziej ja Biały niźli czerwony

Offline bogdan76

• Kapral
Prosiłbym o to samo nazywając tego pana wybitnym historykiem ;).
Co do firmy, proszę to potraktować jako zagadkę :detektyw:.