Eksploracja Podkarpacie

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

SMF - Just Installed!

Autor Wątek: Smętek HS-3  (Przeczytany 2322 razy)

Tomasz93

• Gość
Smętek HS-3
« dnia: Listopad 04, 2015, 02:35:56 pm »

Witam czy jest ktoś na forum kto posiada ten wykrywacz ? Mam pare pytań związanych z obsługą.

Komisarz

• Generał Brygady
    • Facebook
Odp: Smętek HS-3
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2015, 11:02:30 am »

Siema,ja ma Smętka.
Darz dół!

Tomasz93

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 05, 2015, 05:39:53 pm »

Witaj.
Więc jaka cewka Twoim zdaniem jest najbardziej uniwersalna i czy mógł byś podać ustawienia tak by tylko małe przedmioty sygnalizował ?Czy w trybie auto też jest możliwość wyłapywania mniejszych przedmiotów ? To by było narazie na tyle.
Pozdro

Komisarz

• Generał Brygady
    • Facebook
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 06, 2015, 07:05:41 pm »

Ja chodzę na uniwersalnej,nie tej największej ani tej najmniejszej.
Co do ustawień to mam nastawione na 2,3 i nie auto a manual.
Przy tej nastawie wszystko łapie.
Darz dół!

Tomasz93

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 06, 2015, 07:57:03 pm »

Czyli chodzisz na cewce 30 ale jak ustawić by nie buczało na dużych przedmiotach lecz na mniejszych ? Nie myślę o monetkach dajmy na to sprzączka od pasa,nieśmiertelnik,łuska większego kalibru ?

Tomasz93

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 07, 2015, 12:11:41 pm »

Czy Smętek jako pierwszy wykrywacz to dobra opcja ? Mógł by ktoś doradzić będę wdzięczny cel militaria.

Komisarz

• Generał Brygady
    • Facebook
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 07, 2015, 03:52:22 pm »

Jak znajdziesz coś większego to tak czy siak,jakie byś nie miał ustawienia,nawet jak dyskryminację dasz na full to będzie "buczało".
Moim zdaniem Smętek jako pierwszy patyk to bardzo dobry pomysł,zwłaszcza jeśli chcesz kopać militarke.
Jak byś chciał więcej się dowiedzieć to napisz na priva numer telefonu to zadzwonię.
Darz dół!

Tomasz93

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 07, 2015, 04:24:25 pm »

Hehe dzięki dość dużo już wiem na temat hs-3 teraz tylko muszę zakupić i samemu próbować z ustawieniami a w obsłudze to raczej ciężki nie jest z tego co wyczytałem na forach .

Tomasz93

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 08, 2015, 03:42:26 pm »

Co myślicie o tym wykrywaczu http://allegro.pl/wykrywacz-hs3-smetek-cewka-37-cm-i5780996973.html
"Wykrywacz był robiony przez wytwórcę na indywidualne zamówienie , przykładowy zasięg - nieśmiertelnik 40 cm , hełm 2- 2,20 m .POLECAM"

To chyba jakaś ściema a typek ma 2 negatywy możliwe że Smętek mógł coś takiego stworzyć ?

Podkopek

• Członek Stowarzyszenia
  • Plutonowy
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 26, 2015, 10:26:16 pm »

Witam -ja osobiście chodzę ze Smętkiem już z 10 lat ale o takich zasięgach to mogę pomarzyć  :hahaha: nieśmiertelnik z głębokości prawie pół metra  :hm: i robiony na specjalne zamówienie :wtf: -no ale wolno pisać co kto chce przecież reklama jest dżwignią handlu a gość chce sprzedać towar.Mimo wszystko wykrywacz jak najbardziej godny polecenia prosty w obsłudze i na militarkę niezawodny.
Ja go bukłaczkiem a on Wilcze Doły ,on Wilcze Doły a ja go bukłaczkiem.

Tomasz93

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 27, 2015, 11:35:46 am »

Witaj od razu ta aukcja wydawała mi się podejrzana napisałem do niego maila a na drugi dzień ktoś zakupił Smętka pewnie kolega sprzedawcy  :hahaha:  Aha czy ogląda ktoś z was program Poszukiwacze Historii ? Jeden z nich chodzi ciągle ze Smętkiem z największym talerzem zauważyłem że jego Smętek ma dodatkowy czerwony przełącznik nad Volume ma ktoś jakieś informacje do czego on może służyć ?
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2015, 11:43:20 am wysłana przez Tomasz93 »