Eksploracja Podkarpacie

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

SMF - Just Installed!

Autor Wątek: Fotografowanie fantów  (Przeczytany 952 razy)

jarek1969

• Gość
Fotografowanie fantów
« dnia: Styczeń 29, 2015, 07:45:06 pm »

Bardzo mnie ciekawi jakim sprzętem koledzy wykonujecie fotografie swoim znaleziskom?
Czy są to aparaty w komórkach, czy zwykłe kompaktowe aparaty fotograficzne (typu idiot machine), czy może używacie sprzętu profesjonalnego, a być może urządzeń typu skaner?
Ja na obecna chwilę nie wklejam nic bo jakość fotografii Zrobiona moim telefonem znacznie odbiega od publikowanych.
Chętnie nabędę wiedzę z poruszonego zakresu i za ewentualne sugestie z góry dziękuję.

Wyga

• Moderator
  • Kapitan
  • Rutus Alter71 DD28
Odp: Fotografowanie fantów
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2015, 11:11:41 pm »

Ja zasadniczo nie przepadam za zdjęciami ale jak już trzeba to wbudowany aparat w telefonie.
Aparat foto :
- Matryca :5 Mpx
- Rozdzielczość :2592x1944 px
- Lampa błysk. : Tak
(Specyfikacja producenta)

Kretek

• Szeregowy
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 30, 2015, 10:28:09 am »

Zdjęcia możesz robić wszystkim, grunt, aby stabilnie trzymać aparat, lampę możesz osłabić np. kartką papieru. Ja mam 2 kompakty Nikon i Fujitsu po 16 m. pikseli, Sony Alfa 550 i parę obiektywów, ale ostatnio zmieniłem telefon na Sony Z1 z matrycą 21kk pikseli, wiec ostatnio większość zdjęć to tylko z telefonu.

skoti880

• Sierżant
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 30, 2015, 11:22:52 am »

kolego dokładne zdjęcia małych przedmiotów zrobi ci każdy aparat z funkcją makro reszta kto woli i jaki się komu podoba w las używam płaskiego kompakt owca  :okokok: