POSZUKIWANIA > Eksploracja podwodna

Nasze magnetyczne " połowy " czyli nasze wyprawy z neodymem...

(1/10) > >>

CYGAN...:
Witam i jak w tytule...
Coś nic nie dzieje się w tym dziale !?!, a na bank nie jeden z nas ma magnesik , to i pozwolę sobie wystartować z tematem...
Nasze porady,doświadczenia,info,przygody, foto i reportaże  z wypadów nad rzeki, jeziora , morza , studnie, stawy z magnesem i nie tylko ....
Jeszcze dziś postaram się  wkleić fotkę z wypadu nad rzekę...
Zapraszam Wszystkich do udziału w temacie..
Cyga...

Wyga:
Raczej powiedział bym że u nie jednego z Nas się magnes kurzy w piwnicy lub szafie  :P
Jako "zapalony" magnesiarz chętnie wymienię się doświadczeniami  ;)

CYGAN...:
No i już się coś dzieje..hehehe
No to ...miejsce to północ Polski, kraina krzyżackich zamków i sporych walk w okresie II wojny...
Mała,urokliwa, zawiła rzeczka która snuje się pośród lasów,pól i łąk...
Dostajemy z chłopakami cynka o miejscu niemieckiej przeprawy i długo się nie zastanawiając pakujemy pełne plecaki browara i pięknym letnim popołudniem ruszamy z buta nad rzekę..
W sumie zapału i nadziei nie było bo kilka lat wcześniej "szła" tam pogłębiarka niestety dla nas..
Ale co tam, piękna pogoda, extra ekipa , masa browara i "wędkujemy"
Tradycyjnie sporo gapiów,kibiców i bajkopisarzy  ( obok rzeki były działki ) , ale częstujemy  browarem co starszych kibiców ( takich co mogą coś pamiętać z czasów powojennych ) ;D i czas płynie jak na pikniku...
W sumie cudów nie było,ale ja trafiłem bagnecik z II wojennego niemieckiego Mausera...
Pozdro...Cyga...
Ps...szkoda że tylko 5 fotek można ! ale c.d.n...

CYGAN...:
Tradycyjnie wyszło z wody sporo złomu z epoki ,współczesnego żelastwa i kupa śmieci...
Kilka sygnałów nie dało się oderwać od dna i po tej wyprawie zrobiłem sobie specjalną kotwicę to takich zadań, ale niestety już tam nie wróciłem....
No i ten bagnecik, w sumie stan stali kiepski,ale zamek uruchomił się po uderzeniu lekko w drzewo i ma ładne okładziny...
A tu jeszcze kilka fotek...
Pozdro...Cyga..

Patermistrz:
Fajne fanty zwłaszcza bagnecik,mój największy  połów to znak drogowy zakaz skrętu w prawo :-))

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej