Eksploracja Podkarpacie

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

SMF - Just Installed!

Autor Wątek: Pseudo poszukiwacze  (Przeczytany 2043 razy)

TOPOL

• Szeregowy
Pseudo poszukiwacze
« dnia: Listopad 01, 2014, 04:06:37 pm »

Witam mam pytanie kto niedawno z was kręcił się w okolicach Sieniawy-Beska. Chodzi mi dokładnie o las miedzy Sieniawą a Beskiem będąc dzisiaj myślałem że to dziki dziury nie pozasypywane a szczególnie ta na łące od strony Sieniawy masakra .Myślę że sam gdybym spotkał takiego kogoś skopał bym mu 4-litery trzeba być naprawdę wiecie kim żeby tak robić
a potem dziwicie się że ludzie nas wyganiają z pól i w ogóle . Myślę że ktoś jeśli ma choć trochę odwagi i jest na forum to napisze a jeśli nie to niech przemyśli temat    >:(

robi15

• Major
Odp: Pseudo poszukiwacze
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 01, 2014, 04:25:12 pm »

Między Sieniawą a Beskiem tzn. w lesie mymońskim? Jak tam to masz rację zryte tam jak cholera.

TOPOL

• Szeregowy
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 01, 2014, 06:33:32 pm »

Nie nie niedaleko krzyża w Besku a dokładnie na przeciwko starej karczmy wjeżdżając do Sieniawy

robi15

• Major
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 01, 2014, 07:33:07 pm »

A czyli przed Łazami. Tam to już dawno nie byłem.

bartos_ek

• Kapral
  • Garrett AT Pro
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 01, 2014, 09:50:27 pm »

W Mymońskim to doły że hej, prawie okopy. Swoją drogą zakopać dół to ułamek czasu poświęconego na jego wykopanie. Ale to temat rzeka, wałkowany na forum... Skąd od razu przypuszczenie że to ktoś z nas..?
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2014, 10:27:19 pm wysłana przez bartos_ek »
Krosno - Krościenko Wyżne - Pustyny

-->MOJE FANTY<--

skoti880

• Sierżant
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 02, 2014, 10:18:23 am »

panowie sami się prosicie o kopanie podając namiary innym po przez dokładna lokalizacje ! znając z autopsji nikt przyjezdni nie zostawia dołków robią to tylko wyłącznie miejscowi bo czują się jak u siebie

TOPOL

• Szeregowy
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 02, 2014, 10:28:39 am »

Tak tak przed Łazami .Jeśli chodziło komuś o samolot który tam spadł to nic tam już dawno niema było tam tylko parę wskaźników i w cholerę naboi z 9-tki resztę można zobaczyć w pobliskich gosp. między innymi skrzydło któro służy jako strop w budynku gosp. i wiele innych ale to nie ten dział chodzi oto przecież żeby kopać i zasypywać ludzie kiedy się wreszcie tego nauczycie 

robi15

• Major
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 02, 2016, 09:22:48 pm »

Dzisiaj zobaczyłem na własne oczy,że nie wszystkie dziury w lesie po łopacie to wina tych, co ganiają z wykrywaczem. Spotkałem dziś w lesie gostka co rył niemiłosiernie bez wykrywacza. Głęboko nie, jakieś 1,5 sztycha, ale za to o promieniu ponad metr. I tak co kilkadziesiąt metrów. I zastanawia mnie o co tu chodziło? Wykrywacza nie miał, choinek nie kradł bo na ciul takie szerokie dziury , na paliki graniczne też za szeroko, i nie mogę ogarnąć o co mu chodziło. a nie pytałem bo nie wypada haha.

Cortes

• St. Szeregowy
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 02, 2016, 11:09:43 pm »

Pewnie trufli szukał  :hahaha:

szarypoter

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 03, 2016, 04:46:54 am »

A może to był dzik?
A tak na poważnie.
Podobna scenę zaobserwowałem kilka lat temu u siebie w pewny styczniowy, mroźny dzień.
To był pierwszy dzień nowego roku, popołudniu kiedy to dzień chylił się ku końcowi. Wraz z kolegą, poszliśmy obadać pewne miejsce w lesie (latem zbyt mocno porośnięte aby cokolwiek zobaczyć).
Na niewielkiej polance, zauważyliśmy pewnego człowieka, który z wielka zawziętością rył coś szpadlem od czasu do czasu robiąc sobie krótkie przerwy. Towarzyszył mu jedynie rower typu składak, który w tym momencie stał oparty o pobliskie drzewo.
Nie wnikaliśmy w sens jego działania, a tym samym nie dowiedzieliśmy się o co chodzi.

Kilka lat później (czyli nie tak dawno) od innego kolegi- kompana od wykrywacza- usłyszałem o pewnym człowieku , który bez wykrywacza, przy użyciu jedynie łopaty i oczywiście znajomości miejsca, wyciąga ciekawe fanty- osobiście mam dystans do takich historii.
W przypadku mojego terenu, taka sytuacja jest wytłumaczalna, bo wykrywacz nie zawsze jest gadżetem obowiązkowym- Szczególnie Kucyk i być może kilku innych, którzy działali na tym terenie, zapewne wiedzą o czym mówię. <: